czochrun - komentarze


Czarny smutek wciagnieto pod lozko. Pozwolono by stal sie murzynkiem pozartym przez Godzille. Sniegiem za bluzka.

Czy mocno to tak samo jak wystarczajaco? A moze to tak aby moc przetrwac do kwietnia. Na glodzie. Dzieki czekoladzie. Moze wystarczajaco mocno? Zdaje mi sie ze to musi byc obustronne. I ta "mocna" chec przetrwania.
Zasatanawiam sie czy mozna oszalec jeszcze bardziej. Oszalec naprawde. Zrobic cos tak szalonego. Byc jak narkoman. Byc narokomanem. Jestem? Dorosnac do obledu. Przyznac wszystkim racje. Przyznac sie do bledu ktorego nie zaluje.

Wciaz nie znajduje rozwiazania. Odpowiedzi na najprostrze pytania. Na pytania najwazniejsze. Ktore o czwartej nad ranem wciaz nie pozawalaja zasnac.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Kto nie pilnuje spraw swoich, bratem jest utratnika.
20.02.2005 :: 18:49 :: host-62-141-239-227.gorzow.mm.pl

C


20.02.2005 :: 16:27 :: host-62-141-232-86.gorzow.mm.pl

Gerda i Kai

kai- Jestem godzillą?
G->murzynek, rocznica, Twoj ojciec...
Kai- A.. nie trzeba być narkomanem i bawić się dobrze.. można jeszcze lepiej
G->nie ty napewno nie jestes narkomanka...czy chcesz zrobic cos szalonego?rob...moze byc fajnie :)
Kai- Ale szalonego bez używek bo wtedy jest najfajniej!!!!!
Kurde jestem godzillą...
G->najtrudniejsze pytania to te pozornie najprostrze...
Kai- każdy popełnił błąd.... Od dzisiaj jestem godzillą :)
G->Czochrunku ale pamiętaj o nas...jak cibedzie zle...czy bedziesz musiala pogadac...pamietaj :*
19.02.2005 :: 23:10 :: host-62-141-194-176.gorzow.mm.pl

Antio

Godzilla pod moim łóżkiem. Ten krtzyk. Szkoda, ze nie mogłam być z Wami cały czas. W ciemnym pokoju, w ciszy, która była. Bo była taka przyjemna.
Najlepiej milczy sie w kilka osób...
Talk.pl :: Wróć