czochrun - komentarze


"Czy jeszcze to wytrzymam? Te groteskowa mieszanine cielesnego i swietego, jakby jedno nie istnialo bez drugiego."
...a potem poszlam na dworzec. Kiedy sie idzie pusta ulica, wyraznie slychac kazdy krok. Jak na angielskim, zamglonym filmie. Jak bicie serca. Zapomniana.
Nie bylo pociagu. Nikogo nie bylo.
Siedzialam tam gdzie tak szybko urodzila sie moja tesknota. Bylismy razem tam gdzie zostalam sama.

Chcialabym aby zawsze byl ktos, kto nawet gdy jestem ta druga przytuli i powie "Aniu kocham cie." Ty jests tak daleko. Ale dziekuje Bellowi.
Chcialabym aby zawsze byl ktos, kto nawet gdy powiem ironicznie "A truskawek nie masz?" przytuli i powie "Zawsze bede z toba."
Za duzo filmow sie na ogladalam. Chcialabym wierzyc w "na zawsze". Nikt nigdy tak nie powie. Nikt nigdy w to nie uwierzy. "Bo tam jest powaznie i ludzie udaja powaznych"

Nie pojechalam. Tam powstal rekopis mojego cierpienia.
Przepraszam was ze dzis bylam ta druga. Nie udalo mi sie ukryc jej przed Wami. Wybaczcie.

Szaro-buro szpinakowa. Czochrun z dworca Zoo.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Kto nie pilnuje spraw swoich, bratem jest utratnika.
19.02.2005 :: 19:12 :: host-62-141-237-57.gorzow.mm.pl

internautka

Zamglone ulice, niczym w angielski filmie...Mi osobiscie kojarzy sie to z francuskim filmem(czyt. nowa fala-inter sie doksztalca filmowo).
19.02.2005 :: 15:10 :: host-62-141-236-40.gorzow.mm.pl

Jagoda

Aniu teraz jest ci smutno, ale pomysl o tym co bedzie...wszysto sie eszcze ulorzy...a ze pokazalas ta druga ja...zdarza sie...ja tez pokazalam...ale czasami tak jest...nie tylko nam sie to zdarza...jestesmy tylko ludzmi
18.02.2005 :: 23:09 :: host-62-141-238-100.gorzow.mm.pl

Elf

ojj ludzkie jest być ludzkim aniu nie boj sie ludzie musza rozumiec humory bo sami sa humorzasci a przytuli ktos zawsze :)
18.02.2005 :: 23:02 :: host-62-141-194-176.gorzow.mm.pl

Antio

Nie chcę, żebyś ukrywała tą drugą Anię przede mną. Nie chcę, rozumiesz? Napisałaś kiedyś *Może chociaż Aniela napisze o 4 nad ranem*. Wiesz... Napiszę też. Nie chcę, żebyś się smuciła. Ale tęsknota ma to do siebie, że człowiek często się smuci. Bo bez tego nie ma tęsknoty. Jak powiedziałam Ci, jak się rozstawałyśmy. *Smutaj, Aniu*. Smutaj, bo bez tego jest gorzej. Masz normalnie moje błogosławieństwo.
Ech, Aniu, Aniu... *przytul*

Zawsze masz być tą Anią, która Tobą zawładneła. Zawsze ją pokazuj...
18.02.2005 :: 22:46 :: host-62-141-210-80.gorzow.mm.pl

Michal

rozrywam wspomnienia ?
ale ja dzis czuje sie podle i przykro wiesz ?
ja nie wiedzialem co malem zrobic....
boje sie teraz..
Talk.pl :: Wróć