czochrun - komentarze


Szal. Bywa. "Musisz byc silna." Nic nie musze. Poza tym juz nie potrafie. Dzieja sie rzeczy o ktorych pomysle. Ale tylko te najgorsze. Nie myslec?
Godzinna rozmowa przez telefon ktora niczego nie dala. Znow cos zmarnowalam.
Rzecz ktora z gory ustalilam juz dawno nie pozwala mi teraz czekac. Noz w plecy. No bo jesli sie spelni? Zwyczajnie. Z niektorych sytuacji nie ma wyjscia. Z tej nie ma. Klatka staje sie coraz mniejsza. A ja mam klaustrofobie. Ta decyzja to zwykla kalkulacja. Matematyczne bzdury. Nic sie nie oplaca. Niczego nie chce. Nie wiem kim jestem i jaka powinnam byc. Nie rozumiem co czuje. Za duzo wolnosci. Jestem slaba potrzebuje kogos kto powie co mam robic. Kazdy mowi co innego. Slaba - niezwyciazona . To odmienny stan swiadomosci.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Kto nie pilnuje spraw swoich, bratem jest utratnika.
21.01.2005 :: 23:29 :: mtower2.mlyniec.gda.pl

nieznana,ale...

Trafiłam tu przez linka i klops. Czarna i ponuro i do tego te słowa. Hm, na wzmocnienie dobre są witaminki,a tymi witaminkami są m.in. przyjaciele, osoby, które w Ciebie wierzą. Na nich się wesprzyj i uwierz w ich wiarę,że bedzie dobrze :).
21.01.2005 :: 18:44 :: ban160.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak_bardzo_nie_

wiary wam trzeba
miłości i nadzieji :*
21.01.2005 :: 14:35 :: alp201.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysiaaaa

Zglos sie do konkursu na ,,naj bloga roku2005'masz duze sznse
Zapraszam serdecznie!!!!
www.gabrysiaaaa.talk.pl
21.01.2005 :: 13:57 :: host-62-141-194-176.gorzow.mm.pl

Milena

Najbardziej oplaca się taryfa czerwona... Czemu? Bo komunistyczna. Nie potrzebujesz kogoś, kto Ci powie jak żyć. Bo tak żyć nie można. Nikt nie przeżyje życia za Ciebie, Aniu. Odmienny stan świadomosci? Zwykłe zmęcznie, które niedługo pokonasz. Ja w Ciebie wierzę. Dasz radę. Nie musisz być silna. Możesz najwyżej chcieć. A chyba chcesz być silna, co? :-*
Talk.pl :: Wróć