czochrun - komentarze


Z prędkością światła z miejsca, w którym czułam wszystko wróciłam w to gdzie wątpię czy w ogóle potrafię. Czy kiedyś będę mogła.

Śniłeś mi się. Mówiłeś tak jak kiedyś i całowałeś w czoło. Moja własna podświadomość mnie nienawidzi. Mówi

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Kto nie pilnuje spraw swoich, bratem jest utratnika.
26.07.2013 :: 01:22 :: 93.154.135.196

czochrun

Przemek?!

22.07.2013 :: 14:14 :: b1.sll.se

przemek

przemek
29.04.2013 :: 00:17 :: user-94-254-145-20.play-internet.pl

sungirl

Czasami tak trzeba. Wejść w tą czarną marę, która chce nas porwać. Pobyć chwilę z nią, z myślami.. ostatecznie do końca.. sięgnąć krańców, prawie że dna.. Zatęsknić tak mocno, jak mocno się da.. Pobyć w marzeniach tak cholernie blisko tamtych chwil, że prawie stanąć obok nich. Tkwić. Zwyczajnie być sobą, z nim w przeszłości.. Zamknąć oczy i dotknąć go, poczuć zapach i przeżywać chwile jeszcze raz na nowo, z nową wiedzą i bogatszym doświadczeniem. Pozwól sobie czasem, beznadziejnie zniżyć się do tego stanu, gdzie kompletnie wykończona zatęsknisz aż do zatracenia.. Pobądź z tą chwilą, świadoma swoich marzeń, tęsknot, czasem bólu, ale i radości z tego, że TO było.. że stało się i było tak bardzo ważne, na tyle, że teraz możesz wracać do tych chwil.. a potem powrócić do swojego świata, swoich zabawek.. układając lepszy dzień. Jeden po drugim. Szczęśliwszy :) Powodzenia!
Talk.pl :: Wróć